Weekend tematyczny
̊C

Weekend tematyczny

Długi Bajkowy Dzień Dziecka na Mazowszu 30.05-02.06

Strefa wodna w Parku Julinek powraca!

Bajkowy Dzień Dziecka na Mazowszu. Pełnia barw, zabawy, bąbelków i Artystów wokół Was, a to wszystko w otoczeniu Kampinoskiego Parku Narodowego. Poczujcie się jak w Bajce.

„Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego”

W najbliższy weekend dla Gości dostępny będzie Park Wodny pod gołym niebem.

Do dyspozycji będzie wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami, kurtynami wodnymi, armatkami, fontannami i wodnymi zabawkami, który dostarczy najmłodszym doskonałej rozrywki, głęboki basen, jak i spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Woda w basenach jest podgrzewana, a jej temperatura wynosi od 25 do 29 stopni Celsjusza.

Dużo uśmiechu i radości z pewnością przyniesie także piana party!

Mamy fantastyczną wiadomość! Baw się w Julinek Parku przez cały sezon!

Wprowadzamy dwa rodzaje biletu sezonowego 2024 w super promocyjnych cenach! To jest wspaniała informacja na zaplanowanie sezonu letniego z Parkiem Julinek! Czy jesteście gotowi na to szaleństwo?

BILET SEZONOWY 2024 STANDARD 199 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do soboty, nie dotyczy wejścia na teren Parku w niedzielę oraz święta.

BILET SEZONOWY 2024 PLUS 419 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do niedzieli oraz w święta w godzinach funkcjonowania Parku.

Bilety sezonowe można zakupić już teraz online na naszej stronie internetowej

https://www.julinek.com.pl/pl-kup-bilet

Dzięki biletowi sezonowemu będziesz mógł wchodzić do parku tak często, jak tylko zechcesz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Zaplanujcie więc już teraz wyjątkowy dzień pełen atrakcji dla całej rodziny i dołączcie do nas podczas wydarzeń w Julinek Parku!