Weekend tematyczny
̊C

Weekend tematyczny

Włoskie wakacje 13-14.07

Szalone włoskie wakacje. Weekend pełen słońca, relaksu i niezapomnianych przygód w Julinek Park!

Już od 24.06 Julinek Park będzie czynny także w dni powszednie, zapraszając na wakacje pełne zabawy, uśmiechu i mnóstwa przygód. Odwiedzający mogą bawić się w Parku Wodnym pod gołym niebem. Temperatura wody utrzymana jest w zakresie od 25 do 27 stopni Celsjusza, co gwarantuje prawdziwie komfortowe warunki do pływania i korzystania z uroków Parku Wodnego. A dla tych, którzy pragną odpocząć, dostępne jest miejsce do relaksu z 2000 leżakami i parasolami, gdzie każdy może się zrelaksować i nacieszyć cudowną, letnią atmosferą.

Od poniedziałku do czwartku od godz. 15:00, bilety popołudniowe do Julinek Parku można nabyć za połowę ceny.

Mamy fantastyczną wiadomość! Baw się w Julinek Parku przez cały sezon!

Wprowadzamy dwa rodzaje biletu sezonowego 2024 w super promocyjnych cenach! To jest wspaniała informacja na zaplanowanie sezonu letniego z Parkiem Julinek!

BILET SEZONOWY 2024 199 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do soboty, nie dotyczy wejścia na teren Parku w niedzielę oraz święta.

BILET SEZONOWY 2024 PLUS 419 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do niedzieli oraz w święta w godzinach funkcjonowania Parku.

Bilety sezonowe można zakupić już teraz online na naszej stronie internetowej.

Dzięki biletowi sezonowemu będziesz mógł wchodzić do parku tak często, jak tylko zechcesz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.