oC

Dziś: Zamknięte

Jutro: Zamknięte

Zobacz pozostałe dni

header wiewior

Atrakcja

Plac zabaw

Plac zabaw
Wiek: 6-9 +

Park Rozrywki w Julinku posiada Plac Zabaw, którego urządzenia są zbudowane na bazie drzewa akacjowego. To znaczy, że jest miejscem przyjaznym nie tylko dla dzieci, ale też dla środowiska.

Drewniana konstrukcja elementów do zabawy - czyli huśtawek, piaskownic, zjeżdżalni, domku do zabawy, ścinaki wspinaczkowej oraz 20-metrowego zjazdu, oraz olbrzymiej poduchy do skakania - doskonale wpisuje się w puszczański, malowniczy krajobraz i ekologiczny charakter Parku Rozrywki w Julinku.

Wszyscy wiemy jak ważną rolę w życiu najmłodszych odgrywa zabawa. Odpowiednio dobrane komponenty służące zabawie wpływają na sprawność psychofizyczną dzieci, ich układ nerwowy, poprawiają kondycję i koordynację, rozbudzają energię twórczą, ćwiczą wyobraźnię oraz budują relacje społeczne wśród najmłodszych. Dlatego tak ważne jest, by miejsca zabaw dla najmłodszych były atrakcyjne, bezpieczne i wspierające ich rozwój. Nasz bezpieczny Plac Zabaw spełnia z nawiązką warunki miejsca przyjaznego dzieciom i środowisku.

Dołącz do nas

Patroni medialni


Z nimi współpracujemy


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.