Park wodny
̊C

Park wodny

Park wodny

W wodzie zabawa! Poczuj się jak na wakacjach!

Park Wodny to nowa strefa zabawy o powierzchni 20 000 m2.

W skład obiektu wchodzi 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167m, strefa basenowa poziomowana do głębokości maksymalnej 2 m, a także spray park - rekreacyjna strefa z niewielką ilością wody z interaktywnymi zabawkami i armatkami wodnymi, zaprojektowana w taki sposób, aby mogły z niej korzystać również dzieci z ograniczoną mobilnością.

Dla gości dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 2000 leżaków, można się cieszyć wspaniałą, letnią aurą w otoczeniu natury!

Na Parku Wodnym obowiązują limity wejść.

 

NAZWA WIEK DZIECKA
SPRAY PARK 3
ZJEŻDŻALNIA DWUTOROWA 3
ZJEŻDŻALNIA NIEBIESKA 6
ZJEŻDŻALNIA PIASKOWA 6
ZJEŻDŻALNIA POMARAŃCZOWA 6
ZJEŻDŻALNIA TRANSPARENTNA ZIELONA 6

 

Badania jakości wody

Zależy nam na bezpieczeństwie osób korzystających z Parku Wodnego, dlatego dwa razy w miesiącu przeprowadzamy wewnętrzne badania jakości wody. Sprawozdania oraz komunikat z badań jakości wody wywieszane są przy pokoju ratowników.  
Badania jakości wody prowadzi Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „Transcom” sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Józefowska 5, 40-144 Katowice.

 

Ocena jakości wody

BASEN REKREACYJNY - woda jest przydatna do kąpieli, bez przekroczeń wartości dopuszczalnych - woda spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Data poboru próbek wody: 20.04.2023r

BASEN ZE ZJEŻDŻALNIAMI - woda jest przydatna do kąpieli, bez przekroczeń wartości dopuszczalnych - woda spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Data poboru próbek wody: 20.04.2023r

2023 rok
KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ

2022 rok
LIPIEC SIERPIEŃ

 

KUP BILET ONLINE

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kup bilet