oC

Dziś: Zamknięte

Jutro: Zamknięte

Zobacz pozostałe dni

header wiewior

Atrakcja

Park linowy Podniebny Cyrk

Park linowy Podniebny Cyrk
Wiek: 10-15 +

Zapraszamy do NAJWIĘKSZEGO na całym Mazowszu parku linowego. To 8 tras liczących w sumie 1100 metrów, oraz aż 138 zaskakujących przeszkód.

Podniebny Cyrk jest znakomicie wkomponowany w krajobraz przyrodniczy okolicy oraz w klimat i historię miejsca. Został zbudowany na naturalnym drzewostanie i jest malowniczo ulokowany w sercu Puszczy Kampinoskiej.

Cały system parku składa się z sieci tras, platform i przeszkód umieszczonych na linach: to podesty, belki, drabinki i siatki, mosty, skoki, pętle. Podniebny Cyrk został zaprojektowany i stworzony po to, aby każdy, bez względu na stopień zaawansowania, mógł przejść bezpiecznie trasę ciesząc się tą niezwykłą przygodą.

Podniebny Cyrk to 8 tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Wśród nich znajdują się aż 2 trasy przygotowane z myślą o dzieciach.

Na trasach Mały Magik i Wesoły Klaun zastosowano system asekuracji ciągłej, będący gwarantem bezpieczeństwa najmłodszych. W przypadku tras dla młodzieży i dorosłych zastosowany został system asekuracji alpinistycznej. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują sprzęt najwyższej jakości: uprzęże, kaski, oraz linki zabezpieczające. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktorów.

Twórcy tego parku linowego pamiętali o tym, że lokują przestrzeń rozrywki i sportu w samym sercu polskiej tradycji cyrkowej. Dlatego wizyta w Podniebnym Cyrku to jedyna w Polsce okazja do przejażdżki monocyklem po linie! Atrakcja dla wszystkich gotowych na mocne doznania z pogranicza sportu i cyrkowej akrobacji!

 SPRAWDŹ NA ILU TRASACH MOŻE WĘDROWAĆ TWOJE DZIECKO

Trasy w PODNIEBNYM CYRKU wzrost dziecka min. wysokość asekuracji*

Mały Magik
Wesoły Klaun

od 4 lat 130 cm
Młody Akrobata od 110 cm 130 cm
Gibki Gimnastyk od 130 cm 150 cm
Szalony Monocyklista od 130 cm 150 cm
Zwinny Linoskoczek od 140 cm 162 cm
ADRENAlina od 130 cm 130 cm
Cyrkowa Biesiada   130 cm
* Na wszystkie trasy oprócz Małego Magika oraz Wesołego Klauna wpuszczane są dzieci, które mają ukończone 8 lat, oraz sięgają ręką do liny asekuracyjnej na wysokościach wskazanych w tabeli. Na trasę Mały Magik i Wesoły Klaun wpuszczane są dzieci niezależnie od wzrostu, ale tylko te, które ukończyły 4 lata.

Jeżeli klient chce wejść na trasę z instruktorem wówczas ponosi dwukrotny koszt wejścia (nie dotyczy tras Mały Magik i Wesoły Klaun).

Dołącz do nas

Patroni medialni


Z nimi współpracujemy


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.