O nas
̊ C

O nas

O nas

Julinek – sztuka, rozrywka i… dobra zabawa blisko natury!

Podwarszawski Julinek to miejsce jedyne w swoim rodzaju nie tylko na mapie Mazowsza i Polski, ale także w skali całego świata.

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej funkcjonuje Julinek Park, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Na obszarze prawie 30 ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw. W pełni sezonu gości codziennie zabawiają animatorzy.

W każdy weekend Duża Arena staje miejscem występów cyrkowych i teatralnych. Artyści znani z telewizyjnych talent-show, cyrkowcy i aktorzy zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

W Julinku działa także wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego. Park znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i jest znakomitym punktem startowym dla spacerów i wycieczek po okolicy. Park oferuje również swoim gościom - do bezpłatnego korzystania - dobrze utrzymane boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej i badmintona.

Na terenie znajduje się również obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

W licznych restauracjach i punktach gastronomicznych na gości czekają potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej. W specjalnej strefie grillowej goście znajdą doskonały wybór burgerów, a także specjalne miejsca do samodzielnego grillowania.

Park, który dysponuje rozległym terenem, unikalną architektonicznie Małą i Dużą Areną, jest miejscem wydarzeń artystycznych, koncertów, imprez rozrywkowych, spotkań firmowych, konferencji a także programów telewizyjnych. Służymy wszelkim możliwym wsparciem i pomysłami. Zaplanuj sobie na naszych kilkudziesięciu hektarach wszystko, o czym tylko możesz zamarzyć!

2
3
4
5
6
7
9
10
11
12