Bon Turystyczny
̊ C

Bon Turystyczny

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

 

ZASADY WYKORZYSTANIA POLSKIEGO BONU TURYSTYCZNEGO W PARKU JULINEK

W sezonie 2022 POLSKI BON TURYSTYCZNY można wykorzystać w Parku Julinek.

 

Warunkiem wykorzystania Polskiego Bonu Turystycznego jest zakup Imprezy turystycznej, tj. usługi połączonej. W Parku Julinek organizujemy imprezy turystyczne, w ramach których uczestnik otrzymuje prawo wejścia do Parku Julinek i skorzystania z usługi gastronomicznej.

Żeby więc skorzystać z Bonu należy kupić bilet do Parku (również dający możliwość korzystania z atrakcji według Cennika) oraz usługę gastronomiczna (z wyłączeniem napojów).

Wśród kupowanych biletów do Parku musi znaleźć się bilet dla dziecka, którego dotyczy realizowany Polski Bon Turystyczny.

Usługa gastronomiczna jest realizowana za okazaniem kuponu otrzymanego podczas dokonywania zakupu. Kupon można zrealizować w każdym punkcie gastronomicznym na terenie Parku Julinek. Jeden kupon ma wartość 50 zł. Uczestnik, który zamierza sfinansować imprezę Polskim Bonem Turystycznym może zamówić dowolną ilość kuponów, lecz nie mniej niż jeden.

Polski Bon Turystyczny można zrealizować w kasie głównej (biało-czerwona) przy wejściu do Parku Julinek oznaczonej "BON TURYSTYCZNY”.

Przed zakupem Imprezy prosimy o zapoznanie się Cennikiem Parku Julinek dostępnym na stronie www.julinek.com.pl/cennik-julinek oraz ze wzorem umowy o udział w imprezie turystycznej, która dostępna jest na stronie www.julinek.com.pl/pl-bonturystyczny oraz przygotowanie niezbędnych danych.

W celu usprawnienia transakcji prosimy o przygotowanie 16-cyfrowy kodu otrzymanego w celu realizacji płatności Polskim Bonem Turystycznym.

Dla skutecznej realizacji płatności Polskim Bonem Turystycznym konieczne jest posiadanie przy sobie telefonu, którego numer został podany podczas procedury ubiegania się o Polski Bon Turystyczny.

Aby sfinansować wizytę w Parku Julinek Polskim Bonem Turystycznym koniecznie jest:

W przypadku gdy kwota transakcji przekroczy wartość Polskiego Bonu Turystycznego, różnicę można dopłacić gotówką bądź kartą płatniczą w kasie Parku.

Płatność Polskim Bonem Turystycznym zostanie dokonana po wpisaniu kodu przez obsługę Parku - otrzymacie Państwo paragon, który jest jednocześnie biletem wstępu (należy go zeskanować na bramce wejściowej do Parku) oraz kupony na usługę gastronomiczną.

Kupon można wykorzystać na dowolną ilość posiłków w dowolnym punkcie gastronomicznym na terenie Parku Julinek. Kuponem nie można płacić za napoje/alkohole ani zestawy z napojami.

Kupon gastronomiczny można wykorzystać w następujących punktach:

Zasady realizacji kuponu gastronomicznego

  1. Kupony są niepodzielne, tzn. jeden talon można zrealizować w jednym punkcie.
  2. W przypadku, gdy wartość kuponu jest niewystarczająca do pokrycia rachunku, różnicę należy dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.
  3. Nie ma możliwości zapłaty kuponami i otrzymania reszty w gotówce.
  4. Kupon obowiązuje w dacie wejścia do Parku Rozrywki Julinek.
  5. Kupon na usługę gastronomiczną można zakupić jedynie podczas zakupu biletów wejściowych.
  6. Istnieje możliwość zakupu nieograniczonej ilości kuponów.
  7. Nie ma możliwości płatności Polskim Bonem Turystycznym za samą usługę gastronomiczną.
  8. Nie ma możliwości płatności Polskim Bonem Turystycznym za same bilety wstępu do Parku Julinek.

RABATY

Przy obsłudze Bonów Turystycznych uwzględniamy rabat na Kartę Dużej Rodziny/Kartę Warszawiaka/Karta Lesznowska 3+

 

 

 

Kup bilet