oC

Dziś: Otwarte: 10:00-19:00

Jutro: Otwarte: 10:00-19:00

Zobacz pozostałe dni

Rotator podstrona

Aktualność

2019-05-10 17:41:26

5. Urodziny Julinka - Koncert CLEO

5. Urodziny Julinka - Koncert CLEOTo dzieje się naprawdę! 19 maja Park Rozrywki Julinek kończy 5 lat!

Taki jubileusz nie zdarza się co dzień, dlatego postanowiliśmy go uczcić w sposób wyjątkowy. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was już dziś na koncert jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek - CLEO!

Oprócz występu naszej pięknej Słowianki będziecie mogli zobaczyć pokaz umiejętności uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku oraz spektakl "Bajkowe Podróże" przygotowany przez aktorów Teatru Prima.

Na Gości czekać będzie również wielki tort urodzinowy!

Stałym elementem będą oczywiście Julinkowe wesołe animacje, zabawa w Krainie Dmuchańcy, na polu do Mini Golfa, placu zabaw z wielką poduszką czy w Parku Linowym :)

Musicie być z nami! To będzie coś naprawdę dużego!

BILETY:

  • Dzieci do lat 3 - WSTĘP WOLNY
  • Młodzież i dorośli 16+ - 5 PLN
  • Dzieci w wieku 4-15 lat - 48 PLN (w cenie biletu wstępu są: przedstawienia teatralne i pokazy uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Dużej Arenie, Kraina Dmuchańców, minigolf, żyroskop, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, plac zabaw, samochodziki na pedały, program animacyjny oraz 1 trasa parku linowego dostosowana do wieku dziecka).

 

Wróć do aktualności

Dołącz do nas

Patroni medialni


Z nimi współpracujemy


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.