oC

Dziś: Otwarte: 12:00 - 18:00

Jutro: Otwarte: 10:00 - 19:00

Zobacz pozostałe dni

Rotator podstrona

Aktualność

2019-01-07 15:40:25

Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych

Rajd Szlakiem Powstańców StyczniowychZapraszamy fanów nart biegowych i nordic walking!

20 stycznia 2019 r. Powiat Warszawski Zachodni, Park Rozrywki Julinek, Gmina Leszno oraz Kampinoski Park Narodowy zaprasza miłośników rekreacji na świeżym powietrzu do udziału w Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r. Impreza ma charakter rekreacyjny. Nie występuje w niej element rywalizacji.

W tegorocznej edycji NOWOŚĆ! Zapraszamy Narciarzy Biegowych i miłośników Nordic Walking. Podobnie jak w edycjach poprzednich w tym roku organizatorzy wyznaczyli tę samą trasę, czyli dwie pętle po 5,5 km. Całość będzie przebiegała szlakami turystycznymi Kampinoskiego Parku Narodowego, ze startem na terenie Parku Rozrywki Julinek, Julinek 1 Leszno k/Błonia. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - 300 osób. (200 osób – narty biegowe, 100 osób nordic walking). Po zmaganiach sportowych na uczestników czekają ognisko i ciepły poczęstunek.

W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Organizator czyli Powiat Warszawski Zachodni zapewnia możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów (decyduje kolejność zgłoszeń). Po uprzednim procesie rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim lub wynająć sprzęt odpłatnie. info@julinek.com.pl.

Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępne są na www.pwz.pl. Po pobraniu wypełnione formularze wysyłamy na kampinos150@gmail.com.

Tel. informacyjny: 517 143 924.

Zapisy trwają do 16 stycznia (środa) do godz. 12:00 (limit miejsc - narty biegowe w tym 100 kompletów bezpłatnie to 200 osób, Nordic Walking - 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku śniegu odbędzie się rajd Nordic Walking.

Wróć do aktualności

Dołącz do nas

Patroni medialni


Z nimi współpracujemy


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.